Müzik Haberleri

Selda Bağcan Harbiye’de Sevenleriyle Buluştu

today8 Ekim 2021 3 5

Background
share close

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi. Bağcan, 30 kişilik Rock Senfoni ile yağmurlu havaya rağmen gelen binlerce hayranıyla sevilen şarkılarını seslendirdi.

‘Özgürlük ve Demokrasiyi Çizmek’ adlı parça ile konserine başlayan Selda Bağcan, Neşet Ertaş’ın ‘Yalan Dünya’sını seslendirmeden önce seyircilere dönerek, “Kalbinizin kızıl saçlı sanatçısı olarak buradayım. Hoş geldiniz İstanbul… Ben üşümüyorum, umarım sizler de üşümüyorsunuz.” dedi.

Selda Bağcan izleyenler arasında yeğeni Serenad Bağcan’ı sahneye davet etti. Kendi gibi müzisyen olan yeğeni Kıbrıs türküsü ‘Mağusa Limanı’nı söyledi. Bağcan seyircisinin her şarkıda eşlik ettiği konserine ‘Oğul’, ‘Anne Ben Geldim’ , ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar’ gibi parçaları ile devam etti.

Tarafından yazılmıştır:radyo44

Rate it

Önceki yazı

Müzik Haberleri

İdo Tatlıses ve Yasemin Şevkatli’nin Mutlu Günü

Pandemi nedeniyle düğünlerini erteleyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, Geçtiğimiz yıl aile arasında sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, dün akşam Beşiktaş'ta bir otelde nikah masasına oturdu. 550 kişinin davetli olduğu düğüne ünlü isimler akın etti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in kıydığı nikahta Nejdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahidi oldu.   550 kişinin davetli olduğu düğüne, Demet Akalın-Okan Kurt, Mehmet Ali Erbil, […]

today8 Ekim 2021 6 1

Yorum gönder (0)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


0%