Radyo44

Türkiyenin Dört Dörtlük Radyosu

Çalan Şarkı

Şarkı

Sanatçı Adı

Canlı Yayın

Radyo44 seçmeler

08:00 15:00

Canlı Yayın

Radyo44 seçmeler

08:00 15:00

Background

Aleyna Tilki ve Acun Ilıcalı

Tarafından yazılmıştırAçık 28 Haziran 2020

Aleyna Tilki ile Acun Ilıcalı Bebek’te yemek yedi. İkili, buluşmalarına dair hiçbir açıklama yapmasa da ilk olarak Yetenek Sizsiniz adlı programda tanınan genç şarkıcının, Seda Sayan’ın yerine O Ses Türkiye jürisinde yer alacağı iddia edildi.

 Yemek sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilki, corona virüs dönemi için “En çok sahneye çıkmayı özledim. Kıymet bilmiyormuşum onu anladım bu süreçte” dedi.

“EVREN BİZE MESAJ VERİYOR”

Kadir Güneş ile görüntülenmeleri hatırlatılan Tilki, “Böyle konuları değil; bana doğayı, coronayı sorun. Çok insan kaybettik onun üzüntüsü çok büyük ama pozitif tarafından bakarsak, evren bize mesaj veriyor. Bize evinize ‘Kapanın… Doğayı sizsiz bir seyredin, hayvanlar sizsiz daha mutlu görünüyor’ diye mesaj veriyor aslında. Ama bana çok yabancı gelmedi bu süreç. ABD’deyken çok yalnız başıma evde kalıyordum” dedi.

 “KENDİ SENARYOMU OYNAMAK İSTİYORUM”

Kendisine çok sayı da oyunculuk teklifinin geldiğini söyleyen Tilki, “Çok oyunculuk teklifi geliyor ama ben kendi yazdığım senaryo da oynamak istiyorum. Bir sürü senaryom var. Belki bir gün yönetmenliğimi Ferzan Özpetek yapar, bende yazar oynarım” diye konuştu.


Okuyucu görüşleri

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Required fields are marked *Bunlarda Hoşunuza Gide Bilir

Sonraki Gönderi

Ajda Pekkan


Thumbnail
Previous post

Mabel Matiz


Thumbnail